საბავშვო ორეული ეტლები – საუკეთესო გადაწყვეტილება აქტიური მშობლებისთვის
საბავშვო ორეული ეტლები იდეალური არჩევანია მათთვის, ვისაც სურს მრავალფუნქციური და მოქნილი ეტლი, რომელიც ადაპტირდება ბავშვის საჭიროებებთან. ეს მოდელები საშუალებას გაძლევთ გამოიყენოთ ერთი და იგივე ეტლი როგორც ახალშობილისთვის, ისე 4 წლამდე ბავშვისთვის, რაც ხარჯებსაც ამცირებს და კომფორტსაც ზრდის.
რატომ უნდა აირჩიოთ ორი-ერთში ეტლი?
ტექნიკური მახასიათებლები
ვისთვისაა განკუთვნილი 2x1 საბავშვო ეტლი?
თანამედროვე ორეული ეტლები იდეალური ვარიანტია მშობლებისთვის, რომლებიც ეძებენ მოქნილ, ადვილად ტრანსფორმირებად ეტლს. ეტლის ალუმინის შასი საშუალებას გაძლევთ, რომ მასზე დაამაგროთ როგორც სასეირნო ეტლის ბლოკი, ისე – ქარსითი. ეს კი დროის და ფინანსების დაზოგვის შესანიშნავი საშუალებაა გრძელვადიანი პერსპექტივისთვის.
Labebe Boutique -ში შეგიძლიათ შეარჩიოთ უმაღლესი ხარისხის საბავშვო ორეული ეტლები, რომლებიც უზრუნველყოფს მაქსიმალურ კომფორტს და მარტივ გადაადგილებას როგორც პატარებისთვის, ისე მშობლებისთვის.
ბრენდები, რომლებიც გამოირჩევიან ხარისხით და ინოვაციით
საბავშვო ეტლის შერჩევისას მნიშვნელოვანია ხარისხიანი და სანდო ბრენდის არჩევა. ლაბებე გთავაზობთ საბავშვო ორეული ეტლების საუკეთესო მოდელებს მსოფლიო პრემიუმ ბრენდებისგან:
Inglesina – იტალიური ბრენდი, რომელიც ცნობილია უმაღლესის ხარისხის, ელეგანტური და პრაქტიკული ეტლებით. მათი 2x1 მოდელები გამოირჩევა რბილი ამორტიზაციით და კომფორტული სავარძლებით.
Britax Römer – გერმანული ბრენდი, რომელიც განსაკუთრებულ ყურადღებას აქცევს უსაფრთხოებას და კომფორტს. მათი ორეული ეტლები აღჭურვილია ინოვაციური დაცვითი სისტემებით და ადაპტირებულია ურბანული გადაადგილებისთვის.
Foppapedretti – იტალიური პრემიუმ კლასის ბრენდი, რომელიც გვთავაზობს მაღალტექნოლოგიურ და კომპაქტურ ეტლებს. კომპანიის საბავშვო ეტლის მოდელები შექმნილია თანამედროვე მშობლებისთვის, რომლებსაც სურთ სიმარტივე და სიმსუბუქე.
Peg Perego – იტალიური, უმაღლესი ხარისხის და მდიდარი ტრადიციების მქონე ბრენდი, რომელიც აერთიანებს ფუნქციურობას, ესთეტიკას და კომფორტს. მათი ეტლები გამოირჩევა გამძლე კონსტრუქციით და თანამედროვე დიზაინით.
რატომ ირჩევენ მშობლები ლაბებე ბუტიკს თავიანთი შვილებისთვის?
როდესაც საქმე ეხება ბავშვის კომფორტს და უსაფრთხოებას, მშობლები განსაკუთრებულად ფრთხილად ეკიდებიან გადაწყვეტილებებს. Labebe Boutique სწორედ ის ადგილია, სადაც ხარისხი, ესთეტიკა და ფუნქციურობა ერთიანდება, რაც მას საქართველოში ერთ-ერთ ყველაზე სანდო საბავშვო ავეჯისა და აქსესუარების მაღაზიად აქცევს.
ყველა ეს ფაქტორი ერთად ქმნის იმ მიზეზებს, რის გამოც მშობლები ენდობიან ლაბებე ბუტიკს. ჩვენი საბავშვო მაღაზია ის ადგილია, სადაც შეგიძლიათ იპოვოთ ყველაფერი, რაც თქვენს ძვირფას ვარსკვლავს სჭირდება ბედნიერები ბავშვობისთვის.
Protecting children on the road since 1966
At Britax Römer we ensure that parents and their children are safe on the road. The company has been fully committed to this goal since it first manufactured safety equipment and accessories for cars in the early 1930s. Since the development of Britax Römer’s first child car seat in 1966, child safety has been our number one priority. For more than 50 years no costs and efforts have been spared to provide even more safety for little ones. Today, Britax Römer develops and manufactures child car seats and pushchairs with 70% of our child car seats being “Made in Germany”.
Made in Europe
With our strong German and British heritage, Britax Römer is committed to manufacturing in Europe. In 2016 we moved to our new custom built headquarters in Leipheim, Germany. This new facility enables us to produce 70% of our car seats in Germany.
Made with Love
From the first idea to finished result – our products are Made with Love. We are parents too and we are there for you at every step of the way, during all your firsts. Therefore, we put our heart into the development of our car seats and strollers, ensuring that every single product adheres to the highest quality and the highest safety standards. We love what we do and want to share the love.
Tested to the highest standards
At Britax Römer, maintaining the highest safety standard possible is of the utmost importance to us. That’s why we’ve pioneered in-house dynamic testing and operate two world class facilities for car seats in Europe, and in 2017 launched one of the most modern and technically advanced crash test centres for child car seats worldwide.
Every pushchair model is tested extensively for various climate, temperature, weather and road conditions; squeaking and even a “bite” test on the bumper bar. In addition, we also set high restrictions to more than 500 chemicals carrying out tests by independent test laboratories according to our general test protocol, which covers all legal requirements such as REACH.
სრულად ნაკლებიPeg Perego იტალიური კომპანიაა, რომელიც დაარსდა 1949 წელს ჯუზეპე პერეგოს მიერ, მოახდინა რევოლუცია ბაზარზე საბავშვო ეტლებისა და საკვების სკამების დიზაინში. კომპანიამ პირველად გამოიყენა მორეზინებული ქსოვილი თავის ყველა საბავშვო პროდუქციის დასამზადებლად, რაც მანამდე შეზღუდული იყო მაღალი ღირებულების გამო. ავანგარდულობამ, დროთა განმავლობაში ბაზრის ცვლილებებისადმი ყურადღების მიქცევამ და შორსმჭრეტელობამ შექმნა წარმატებული კომპანია, რომელიც ცნობილია მთელ მსოფლიოში თავისი ორიგინალური იდეებით ბავშვის მოვლისა და სათამაშოების სფეროში, რომელთა ხარისხი ყოველთვის უმაღლეს დონეზეა. უმაღლესი ხარისხი, უსაფრთხოების უმკაცრეს სტანდარტებთან შესაბამისობა და თანამედროვე დედების მოლოდინებს გამართლება კომპანიის კრედოდ იქცა. ვისაც უყვარს "Made in Italy", ეძებს სტილს, ახალ იდეებს, ელეგანტურობას, დეტალებისადმი ყურადღებას და უსაფრთხოებას, აუცილებლად ირჩევს Peg Perego -ს.
Made in Italy ნიშნავს „განაგრძო მხოლოდ იმის კეთება, რისი გაკეთებაც კარგად შეგვიძლია“, ამბობს კომპანიის აღმასრულებელი დირექტორი ლუჩიო პერეგო, რომელიც გულისხმობს Peg-ის იტალიური წარმოების მემკვიდრეობის მშენებლობას და მის გამდიდრებას თანამედროვე და ავანგარდული დამუშავების ტექნიკით. ინტეგრირებული წარმოება გთავაზობთ ხარისხის უფრო საფუძვლიან კონტროლს ყველა კომპონენტში: მასალებიდან (ქსოვილი, რეზინი, ლითონი) დახვეწილი და ავანგარდული წარმოების აღჭურვილობის ტექნოლოგიამდე. ექსპერტთა ჯგუფი ზედამხედველობს წარმოების მთელ პროცესს ბავშვებისთვის პროდუქციის უსაფრთხოების გარანტირებისთვის. კომპაქტური და ტრადიციული ორგანიზაციული სტრუქტურა მრავალი ამოცანებით და სამუშაო გარემოზე ზრუნვით, ადამიანებზე ფოკუსირებით, აძლიერებს კომპანიისადმი ლოიალობას. საწარმოო ობიექტები იტალიაში: Arcore (მილანი), San Donà di Piave (ვენეცია), Ceggia (ვენეცია), ისევე როგორც ჩვენი საერთაშორისო პარტნიორები: Fort Wayne (აშშ), ტორონტო (კანადა) Limeira SP (ბრაზილია), მთლიანი წარმოების ფართობი შეადგენს 161, 000 კვადრატულ მეტრს.
Peg Perego -ს "სისტემაა": წარმოების მეთოდი, რომელიც ხასიათდება კვლევებით და ექსპერიმენტებით, სტანდარტების სიმკაცრით, ტექნიკური კრეატიულობით და ძლიერი სამეწარმეო კულტურით. მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ ინდუსტრიას შეუძლია ახალი იდეების თარგმნა პროდუქტებად, რომლებსაც თავის მხრივ შეუძლიათ გაუძლონ დროის გამოცდას - იქმნება მსოფლიო ბრენდები და ასეთია იტალიური Peg Perego -ს ისტორია.
სრულად ნაკლებირატომ FOPPAPEDRETTI
იმიტომ, რომ 70 წლის განმავლობაში Foppapedretti ხარისხის, ფუნქციონალურობის და უსაფრთხოების სინონიმია.
ჩვენი ყველაზე მნიშვნელოვანი კლიენტი არის ბავშვი
კომპანია დაარსდა 70 წლის წინ, რათა აწარმოოს სათამაშოები, რომლებიც ბავშვებს აბედნიერებენ და დღემდე ვცდილობთ დავაკმაყოფილოთ ბავშვებისა და მათი მშობლების საჭიროებები უსაფრთხო და მაღალი ხარისხის პროდუქტების წარმოებით. იმ გარემოს პატივისცემით, რომელშიც ეს ბავშვები, ჩვენი მომავალი, იზრდებიან და ხდებიან ზრდასრულები. ჩვენ ვიყავით ერთ-ერთი პირველი კომპანია, რომელმაც ხის მაღალი საკვები სკამები გამოუშვა და დღეს ჩვენ ვართ მნიშვნელოვანი საცნობარო საწოლებისა და საბავშვო ავეჯის სფეროში. ყოველი ხის ნივთის დეტალი, რომელსაც ჩვენ ვამზადებთ, არის გააზრებული წვრილმან დეტალებამდე, რათა მივესალმოთ თქვენი ოჯახის მატებას თბილ, ნაზ და მშვენიერ სამყაროში, რომ აღარაფერი ვთქვათ უსაფრთხოებაზე. ჩვენი პროდუქციის ჩარჩოები დამზადებულია მასიური და მყარი ხისგან, დამუშავებულია არატოქსიკური წყლის ბაზაზე დამზადებული საღებავებით, ბავშვებისთვის ზომების დაცვით, მომრგვალებული კუთხეებით და დარბილებული კიდეებით, მუხრუჭიანი გორგოლაჭებით. თითოეული ნივთი შეესაბამება უსაფრთხოების მკაცრ ევროპულ სტანდარტებს.
დამზადებულია იტალიაში
ყველა ხის პროდუქტი შექმნილია და დამზადებულია იტალიაში, რათა ვუზრუნველყოთ ხარისხი, საიმედოობა და უსაფრთხოება როგორც მომხმარებლისთვის, ასევე ჩვენი თანამშრომლებისთვის წარმოების პროცესში.
სერთიფიკატები
Foppapedretti-ს აქვს პატენტების გრძელი სია, რომლებმაც მისი პროდუქცია უნიკალური გახადეს და მიუხედავად იმისა, რომ ხშირად ხდება იმიტაცია, მათი დიზაინი და მაღალი ფუნქციონალურობა უნიკალურია. უსაფრთხოება, აბსოლუტურ ხარისხთან ერთად, ყოველთვის იყო ჩვენი მთავარი მიზანი. ჩვენი ყველა პროდუქტი სრულად შეესაბამება ევროკავშირის სტანდარტებსა და სერთიფიკატებს.
ხე
ეს არის ძირითადი მასალა, რომელიც გამოიყენება თითქმის ყველა პროდუქტისთვის, ის არის 100% ბუნებრივი და ეკოლოგიურად სუფთა. კომპანია იყენებს მხოლოდ ხეს გეოგრაფიულად სერტიფიცირებული ტერიტორიებიდან და ტყეებიდან, რომელთა აღდგენა კონტროლდება ადგილობრივი რეგულაციებით და მეტყევეების მიერ.
გადამუშავება
ნარჩენი ხის გადამუშავება ხდება წარმოების ყველა ეტაპზე და რთული პროცესის შემდეგ, გარდაიქმნება საწვავად საწარმოების და ოფისების გასათბობად. გარდა ამისა საწარმოს შიგნით ჰაერი მუდმივად იფილტრება მტვრის ნაწილაკების მოსაშორებლად და რეცირკულაციაში ხვდება.
ხარისხი
მასალების მაღალი ხარისხის წყალობით, ჩვენს პროდუქტს აქვს ძალიან ხანგრძლივი მომსახურების ვადა. რაც შეეხება ხეს, ხარისხი ნიშნავს ეკოლოგიას: Foppapedretti -ის გამძლე პროდუქცია დაცულ ტყეებში ხეების რეგენერაციას უწყობს ხელს.
წყალზე დაფუძნებული საღებავები
ჩვენი გარემოსდაცვითი ვალდებულება არ შემოიფარგლება მხოლოდ ხით! Foppapedretti იყენებს არატოქსიკურ, წყალზე დაფუძნებულ საღებავს Icro Coatings-ისგან: ძვირადღირებული არჩევანია, მაგრამ ის უზრუნველყოფს ჰაერში ტოქსიკური აირების მკვეთრ შემცირებას, უსაფრთხო სამუშაო გარემოს თანამშრომლებისთვის, უსაფრთხო პროდუქტს მომხმარებლისთვის და ნარჩენი საღებავის აღდგენას და ხელახალი გამოყენებას.
გარემოსდაცვითი ვალდებულებები
Foppapedretti-ის გარემოსდაცვითი ვალდებულება მხარს უჭერს Bioforest-ს, არაკომერციულ ორგანიზაციას, რომელიც ემსახურება ტერიტორიების გაშენებასა და აღდგენას, რათა ხელი შეუწყოს უფრო ეკოლოგიურ ინდუსტრიულ კულტურას და შეიტანოს რეალური და ხელშესახები წვლილი ბუნებრივი რესურსების დაცვაში. კომპანია არა მხოლოდ იცავს FSC ® -ის (ლიცენზიის კოდი FSC-C004369) პროცედურებს, საერთაშორისო სასაქონლო ნიშნის, რომელიც ეწერება ხის შემცველ პროდუქტებს და იმართება პასუხისმგებლობით მკაცრი გარემოსდაცვითი, სოციალური და ეკონომიკური სტანდარტების შესაბამისად.
სრულად ნაკლებიმდიდარი ისტორია
ბავშვის დაბადება! ახალი ცხოვრების დასაწყისი! პირველი მოგზაურობა სახლში, პირველი გასეირნება, ბავშვის პირველი მიღწევები!
ამ განუმეორებელ მომენტებში სიახლოვეს ყოფნა კომპანია Inglesina -ს მაღალი მისიაა, რომელსაც ის დიდი პასუხისმგებლობით ეკიდება.
სწორედ ამიტომ, 1963 წლიდან Inglesina ქმნის პროდუქტებს ბავშვებისთვის, რომლებიც უზრუნველყოფენ მაქსიმალურ კომფორტს ყოველდღიურ გასეირნებისა, მოგზაურობაში და სახლში.
სრულად ნაკლებიოთხი თაობა, საუკუნოვანი ისტორია და სამეწარმეო სული. ეს არის Pali, კომპანია, რომელიც 1919 წლიდან აწარმოებს უმაღლესი ხარისხის პროდუქტებს ბავშვების კომფორტის და უსაფრთხოებისთვის. ბაზრის, დიზაინის და ტექნოლოგიების განვითარების ფეხ და ფეხ, Pali -მ შეძლო დაეკავშირებინა ნოუ-ჰაუ და პიონერული ცოდნა და მუდმივად სთავაზობს თავის მომხმარებლებს ახალ პროდუქტებს, ახალ იდეებს და ახალ დიზაინებს.
მთელი თავისი ისტორიის განმავლობაში Pali მუდმივად ცდილობდა დაეკმაყოფილებინა ყველაზე მომთხოვნი მშობლების მოლოდინები. კომპანიის ყველა საწოლი იწარმოება მხოლოდ იტალიაში, ხის დამუშავების ყველაზე მოწინავე ტექნოლოგიების და დანადგარების გამოყენებით.
დღეის მდგომარეობით Pali სამართლიანად ითვლება მსოფლიო ლიდერად და №1 ბრენდად ახალშობილთა ავეჯის წარმოებაში.